Pomoc drogowa, holowanie samochodów - Poznań

Usługi świadczone przez naszą firmę dzielą się na dwie główne grupy - jedną z nich jest profesjonalna pomoc drogowa, a drugą szybkie naprawy powypadkowe. Nasi fachowcy realizują wszystkie usługi kompleksowo i solidnie, a także w pełni odpowiedzialnie. Korzystając z usług całodobowej pomocy drogowej w Poznaniu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta i innego powierzonego nam mienia - gwarantujemy, że będą Państwo całkowicie usatysfakcjonowani współpracą z nami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wszystkich klientów staramy się ciągle doskonalić poziom świadczonych usług oraz rozszerzać ofertę. Nasza flota jest wciąż powiększana, aby jeszcze sprawniej i szybciej obsługiwać osoby chcące skorzystać z pomocy drogowej na terenie Poznania i okolic. Posiadamy wyłącznie nowoczesny sprzęt, umożliwiający bezproblemowe holowanie samochodów - wszystkie czynności staramy się wykonywać kompleksowo. W ramach naszej bogatej oferty można skorzystać nie tylko z całodobowej pomocy drogowej i usług holowania samochodów w Poznaniu, ale również z wielu innych, niezbędnych w trudnych sytuacjach świadczeń.

Pomoc drogowa, Poznań - naprawy powypadkowe

Jeżeli Państwa auto uległo wypadkowi lub awarii, nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie zajmą się jego naprawą - oferujemy naprawy blacharskie, lakiernicze, a także mechaniczne. Dzięki posiadaniu wysokiej klasy sprzętu niezbędnego do dokonania drobnych lub poważniejszych napraw, jesteśmy w stanie skutecznie zniwelować każdy problem techniczny. Wszystkim klientom możemy zapewnić auto zastępcze na czas usuwania usterek, a także pomóc w rozliczeniu z firmami ubezpieczeniowymi. Pracownicy naszej firmy są biegłymi specjalistami w wykonywaniu dokumentacji fotograficznej na miejscu wypadku, a także zgłaszaniu szkód do odpowiednich instytucji. W razie zaistniałych potrzeb stale współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, a także z warsztatami naprawczymi.

Usługi transportowe na terenie EU

Firma Pomoc drogowa - Marcin Hauser to również fachowe usługi transportowe na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Transportujemy auta osobowe, dostawcze, motocykle, maszyny rolnicze i budowlane, a także różnego rodzaju towary. Jeżeli chcieliby Państwo przetransportować pojazd lub przesyłkę o dowolnych gabarytach, dysponujemy sprzętem, dzięki któremu przewóz przebiegnie szybko i bezproblemowo. Holowanie samochodów wykonywane jest przez naszych pracowników przy pomocy sprawnego technicznie sprzętu wyposażonego we wszelkie udogodnienia. Dodatkowo dysponujemy monitorowanym parkingiem na auta powypadkowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a także z galerią zdjęć przedstawiających wykorzystywaną przez nas w trakcie świadczenia usług z zakresu pomocy drogowej flotę. Gwarantujemy, że koszty proponowanych przez nas usług są niewygórowane - tania pomoc drogowa to nasza specjalność.

  • Pomoc drogowa, laweta 24h
  • Całodobowy monitorowany parking aut powypadkowych
  • Holowanie bezgotówkowe
  • Auta zastępcze na czas naprawy
  • Naprawy powypadkowe (blacharstwo, lakiernictwo i mechanika)
  • Współpracujemy z każdą firmą ubezpieczeniową
  • Rozliczenia bezgotówkowe z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi
  • Holowanie i transport aut w Polsce i Europie
  • Usługi ASSISTANCE
  • Drobne naprawy na miejscu awarii
Pomoc drogowa logo więcej
Linia pozioma

Miałeś ciężką sytuację na drodze? Nie zwklekaj i zadzwoń. Korzystaj z usług sprawdzonej firmy - szybko i tanio odholujemy Twój samochód. Działamy natychmiast.

605-505-505

Pomoc drogowa Poznań na Google Plus

Polecamy pomoc drogowa Poznań holowanie Poznań laweta Poznań tania pomoc drogowa Poznań auto pomoc Poznań pomoc drogowa Swarzędz
Pomoc drogowa - Poznań - Hauser Nowak 2011-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.